Як ми робимо сири

Ми маємо власну філософію і користуємося принципом «ЗРОБИ ВСЕ САМ, БО НІХТО КРАЩЕ ЗА ТЕБЕ НЕ ЗРОБИТЬ». Ось тому від самого початку, від орання землі під посів зерна до доставки сиру вам додому ми робимо особисто.

Як ми тримаємо наших кізочок і корівок, дивіться у розділі «Наші тварини». А на цій сторінці ми розкажемо про технології. Сири ми вчилися робити у Франції, на такій самій маленькій козиній фермі з маленькою сироварнею. Подорожували ми багато, побачили більше 11 ферм – великих і маленьких, але всі зі своїм виробництвом. З-поміж усіх ми обрали найкращу. Сировар Марк із дружиною — наші добрі друзі, вони з нами співпрацюють і зараз.

Це наша сироварня. Зовні маленька будівля у екологічно чистому місці, далеко від великих шляхів і брудних заводів. А навколо просто поле.

Однак усередині розташована дуже складна технологічна лінія. Бо твердий сир – найвибагливіший молочний продукт. Температурні режими і вологість повітря мають вирішальне значення під час дозрівання сиру. Про ідеальну чистоту і говорити не варто.

Але ж не тільки французькі сири є у світі. Як можна не робити голландський сир?  Він має більш м’який смак і однорідну структуру. Він Вам нагадає Гауду, котру можна купити у Голландії. В Україні таких сирів, на жаль, не роблять. Такий сир ми покриваємо спеціальною плівкою на основі воску й парафіну. Це захист від непотрібних бактерій.

Наш місцевий сир — це сир РАНКОВИЙ із коров’ячого молока від наших корівок. Український рецепт ще радянських часів. Особливість цього сиру в тому, що у нього вічка не круглі, а зіркоподібні. Він більш крихкий, проте має дуже вершковий ніжний смак.  Тримаємо і наші традиції на належному рівні. Добре смакує на сніданок до чаю або кави.

  • Важлива перевага наших сирів у тому, що у середньому їм від 3 до 6 місяців (для порівняння, магазинні сири зріють лише 20 днів).
  • Ми виробляємо наші сири вручну і тільки з натурального молока, зібраного сьогодні, саме тому ми жодного разу не зможемо повторити один і той же смак двічі. Кожна головка сиру — унікальна і неповторна.
  •  Ви самі можете приїхати і побачити на власні очі, як усе відбувається!

ФЕРМЕРСЬКІ СИРИ РУЧНОЇ РОБОТИ — це майбутнє України. Це майбутнє середнього класу сільського господарства. Ми закликаємо усіх долучатись до цієї справи. Підтримуйте вітчизняного виробника!

За ці чудові фото ми дуже вдячні нашому другові Арсену Федосенку.

шоу