Музей Сиру

Цікавою і несподівано дуже привабливою виявилася ідея створення Музею сиру. Його можна відвідатина наші фермі в Богуславі, село Івки.

  • У нас Ви можете замовити екскурсію та дегустацію. Для цього потрібно попередньо записатися за номером телефону 073-401-99-10
  • Вартість екскурсії на сайті 380 грн.
  •  замовляти «виїзну тарілку» на своє свято. Ми не тільки пропонуємо фермерські сири, а ще й наш посуд, який був виготовлений спеціально для Музею і звичайно вино. Ви можете замовити будь-які види сиру, ми для Вас його гарно наріжемо, та в готовому вигляді доставимо до столу. Цю послугу можна замовляти на дні народження, корпоративи, весілля тощо.  

Благодійність

“Музей сиру” проводить благодійні екскурсі для особливих діток.

Культура сирів в Україні ще не розвинута, і насправді якісних сирів небагато. Тому популярність у Музею неабияка. Але головною метою створення цього закладу було об’єднання виробників. Адже асоціація сироварів може запропонувати торговим мережам не лише суттєво більший асортимент, але й виставити свої умови, спільно вирішувати проблеми, організовувати навчання, зрештою, лобіювати свої інтереси в державних інституціях. Так виглядає європейська система кооперації.

шоу