Музей Сиру

Цікавою і несподівано дуже привабливою виявилася ідея створення Музею сиру. Ми запропонували своїм колегам-фермерам долучитися до поповнення експозиції, запросили усіх охочих на дегустації фермерського сиру. Його безкоштовно можна відвідати у Києві на вул. Шовковичній, 50а.

  • У нас Ви можете замовити екскурсію та дегустацію. Для цього потрібно попередньо записатися за номером телефону 050-0419-40-20
  •  замовляти «виїзну тарілку» на своє свято. Ми не тільки пропонуємо фермерські сири, а ще й наш посуд, який був виготовлений спеціально для Музею і звичайно вино. Ви можете замовити будь-які види сиру, ми для Вас його гарно наріжемо, та в готовому вигляді доставимо до столу. Цю послугу можна замовляти на дні народження, корпоративи, весілля тощо.
  • орендувати приміщення для свого святя, вечірки, майстер-класу, зйомки відеосюжету, тренінг чи корпоратив – ми відкриті до нових проектів!  

 

Благодійність

“Музей сиру” проводить благодійні екскурсі для особливих діток. Одна з них для  Дитячого будинку – ЦСПРД 1 на фото нижче. Це була неймовірна зустріч, дуже уважні та вдячні слухачі отрамали подаруночки від нас та наших партнерів  Bob Snail Равлик Боб, Sergio та Сади Прикарпаття.

 

Культура сирів в Україні ще не розвинута, і насправді якісних сирів небагато. Тому популярність у Музею неабияка. Але головною метою створення цього закладу було об’єднання виробників. Адже асоціація сироварів може запропонувати торговим мережам не лише суттєво більший асортимент, але й виставити свої умови, спільно вирішувати проблеми, організовувати навчання, зрештою, лобіювати свої інтереси в державних інституціях. Так виглядає європейська система кооперації.

Площа закладу – 20 кв. м. Біля входу, замість стільців, лежать тюки сіна. На стендах викладена історія сироваріння в Україні. На стіні висить колекція сирних ножів з різних країн.

show